| Biancabonef00 a întrebat:

Am un prieten si vrea sa il faca pe unu de 200€ cu motivul ca "ii trebuie pentru bilet de avion sa se duca la el"..cand primeste banii vrea sa rupa orice legatura cu el... Mentionez ca acel barbat e doctor in Elvetia si ca el a vrut sa ii trimita bani, nu i-a cerut prietenul meu

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Asta iti este tie prieten, un escroc care vrea sa santajeze pe cineva?
Poate este bine sa te retragi din asa prietenie, sa nu risti sa fii violata, batuta, ca razbunare pentru prietenul asta borfas!