| anonim_4396 a întrebat:

Am un prieten stabil, dar m-am indragostit de un alt baiat. Am iesit cu el, m-am simtt f bn cu el, simteam amandoi ca ne cunostem dintotdeauna. A fost de acord sa iesim o perioada ca sa pot sa ma hotarasc pe care sa il aleg, el mi-a zis ca ma asteapta. Apoi s-a suparat pe mn dintr-o chestie, si nu am mai vb 2 sapt. Am aflat acum ca el e intr-o relatie. Mi s-a parut ca a intrat prea repede intr-o relatie. Oare m-a uitat? Nu ii inteleg gestul... Voia cu disperare sa fie cu mn, ma cauta mereu...

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Nu te-a uitat, dar nici mort dupa tine nu a fost. Acum si-a gasit ceva mai bun.

| SkyPilot a răspuns:

Cel nou e unul pe care nu poti sa contezi. Poate voia doar o nopte fierbinte. Clar ina ca sentimentele lui pentru tine nu erau cine stie ce de puternice. Cu cel vechi nu stiu de ce mai stai daca nu mai ai sentimente pentru el.

| mariuss3 a răspuns:

Cred ca vroia altceva de la tine...