| ioanaLorry a întrebat:

Am un Samsung galaxy chat si i-am bagat casti de Samsung si cand ascult o melodie se aude doar instrumentalul, dar cand le scot melodia se aude normal! de ce se intampla asta la casti?

1 răspuns:
| antimulte a răspuns:

Nu sunt castile compatibile cu telefonul, chiar daca sunt aceeasi firma si mufa se potriveste aparent.
Pentru telefon e nevoie de casti tip handsfree ca sa iti mearga sigur, altfel de casti normale uneori nu functioneaza cum trebuie, alteori da.