| crazystorm a întrebat:

Am un Samsung galaxy note si de la ultima incarcare dupa ce am deconectat incarcatorul imi licareste semnul de la baterie pe display si imi zice ca se incarca in continuare si am incercat sa il incarc iar si nu mai intra nici pic de curent in el.

1 răspuns:
| LoLiTa1808 a răspuns:

Asa mi s-a intamplat si mie cu un telefon. Posibil sa il fi scos prea brusc din priza ( eram nervoasa atuncihee hee ). Eu l-am inchis si l-am deschis de cateva ori si a fost O.K. Ti-as recomanda sa il duci la cineva de specialitate totusi.