| anonim_4396 a întrebat:

Am un semn de nastere ( cam cat jumatate dintr-un varf de creion, maro. Un punct) se poate acoperi cu fond de ten sau ceva machiaj? Se poate trata?
Sau, cât de enervant e pentru ceilalți oameni sa il vada? E pe față
P.S: Am uitat sa mentionez ca am mai multe semne de acest gen pe față

Răspuns Câştigător
| 70gabriela70 a răspuns:

Buna!
De acoperit cred ca se pot acoperi cu fond de ten. De tratat nu se pot trata din ce stiu.
Dar nu este deloc enervant pentru alti oameni si chiar daca ar fi who gives a s%#@? Ai incredere in tine! Esti frumoasa, si speciala!
Te pup