| bleakk a întrebat:

Am un stil de a vorbi si de a ma comporta (asta pentru un baiat de la tara) de parca as fii un tip bogat,cel putin nu sunt,sunt doar educat si manierat,dintr-o familie saraca.Le plac unor fete bogate de oras de mine,insa eu nu ma simt pregatit sa incep o relatie si chiar daca as vrea nu ma ajuta situatia financiara si faptul ca sunt de la tara,astfel relatia ar fi doar asa, ce puteti spune? Adica eu sa fiu asa cum sunt si cand colo sa nu am bani sa scot fata la o... guma. Ce ziceti?

1 răspuns:
| FacLaMisto a răspuns:

Daca esti si din zona moldovei se intelegelaughing sunt amuzanti totitongue Si nu prea ar fi ok ca intervin altele daca vreii sa iti explic da mesajtongue