| EugenEB a întrebat:

Am un telefon Asus Zenfone si cand vreau sa bag castile in mufa nu se aude decat daca tin cu degetul apasat pe mufa, altfel iese din gaura 1mm cam asa si se aude cu paraituri.
Are cineva telefon Asus, vreau sa stiu daca ii trebuie un anumit tip de casti, am incercat pana acum cateva modele de la Sony si Samsung si nu au mers.
Imi sare mufa din gaura de la telefon, cred ca este prea groasa.

1 răspuns:
| тєqυιℓα a răspuns:

Eu cred ca e problema cu telwfonul, am eu Asus zenfone selfie 4 si merg orice tip de casti.