| deya100 a întrebat:

Am un telefon Nokia C2-05 l-am cumparat acum 2 luni am card de 4G. De la un timp mi se blocheaza mai mereu (in special atunci cand dau la poze) de la ce? Eu am mai avut un telefon inainte de acesta care facea la fel...Ce se intampla cu ele? Cum le pot repara? sad Va rog frumos sa ma ajutati daca puteti!

1 răspuns:
| XxRafaellaxX a răspuns:

Asa i se intampla si mamai mele lasale putin inchide-le si deschidele sau lasale inchise o zi mama a facut asa si a mers s-a deschis si nu sa mai blocat