| Saraaaa a întrebat:

Am un telefon samsung b3410 mi-am cumparat cablu de date dar nu aveam softweru l-am downloadat pe new pc studio si imi spune sal conectez dar pe telefon nu imi apare unde dau sa-l conectez va rog ajutati-ma!

1 răspuns:
| andrey0992 a răspuns:

Pai fii atent ca nu iti trebuie softwer, trebuie doar sa intri in meniu pe la setari si conexiuni pc si pe acolo trebuie sa fie stocare de masa si inca ceva, tu alegi sa activezi stocare de masa si il lasi asa si gata! bafta