| Doruttza a întrebat:

Am un telefon Samsung Galaxy S. Stie cineva cum imi pot parola mesajele?

1 răspuns:
| RazvanRazviii a răspuns:

BUna. Nu am Samsung Galaxy S. dar am tot un Samsung. La mine te duci in setari, securitate (daca ai asa ceva in meniul telefonului) si apoi imi apare blocare telefon. blocare cod pin etc. Daca vrei sa iti parolezi mesajele sau jurnalele sau fisierele. dai pe blocare confidentialitate si pui o parola. Sper ca te ajuta cat de cat big grin