| kitty00 a întrebat:

Am un telefon Samsung Hello kitty(nu Samsung Y hello kitty)! Si vreau sa ii schimb carcasa in una alba, simpla. Stie cineva cam ce pret are? Si daca o pot schimba acasa?happyMultumesc!

2 răspunsuri:
| MasterOfDisaster a răspuns:

Buna.
O carcasa simpla cred ca o poti gasi pe la 35-45 lei.

| Eminem_Jimmy_1994 a răspuns:

Depinde ce carcasa vrei simpla sau cu desene pe ea si alte chestii... preturile la o carcasa simpla pentru telefonul tau incep dela 40 de lei... daca vrei cu imagini pe ea si cu flori si nu stiu ce atunci s-ar putea sa ajungi chiar si la 80 de lei.