| pinkflower a întrebat:

Am un telefon samsung si de fiecare data cand telefonul e inchis sau vb cu altcineva si ma suna cineva imi apare, normal, apel pierdut dar imi mai si trimite mesaj cu apeluri nepreluate si imi arata numarul dar nu si numele.

Cum sa fac sa nu imi mai trimita si mesaj cu apeluri nepreluate?

Răspuns Câştigător
| Poison_7046 a răspuns:

Te referi la asta?
http://www.cosmote.ro/ro/serviceFullStory.aspx?cid=17537&ns=-10000
si trebuie sa formezi ##002# si tasta de apel. Bafta

2 răspunsuri:
| vvulp a răspuns:

E posibil sa primesti acele mesaje din cauza mesageriei vocale. daca o dezactivezi ar trebui sa inceteze.

| MiruFcrb a răspuns:

Ai Corby, nu?laughing
Si mie imi face la fel. Daca dai sa apelezi la nr ala de telefon o sa iti apara si numele.Eu mi-am dezactivat casuta postala si nu am mai primithappy