| Eucumamajunsaici a întrebat:

Am un tip din cartier tare in gura si tot arunca cu apa in si zapada in mine cand ripostez urla tata, tata. Daca arunci vin alti :Are opt ani si e in a 3a sa-l bat eu sunt in a 5a, dar mama lui e cam cucu si spune lasa-l sa dea in tine sa nu sparca tastatura.Ce ziceti sa-l bat ca e reincarnarea lui Alin Barosanu big grin.Gras,aceasi expresie te ia mama dr#$u.

Răspuns Câştigător
| SandraPparalelipipedop a răspuns:

Nu-l bate.
Fie-ti mila de el, arata-ti dragostea fata de el...chiar daca te deranjeaza si te jigneste... iubeste-l.
Caci ce obtinem daca ne razbunam cu aceeasi moneda?
Fii lumina, arata-i ca nu cobori la acelasi nivel mintal josnic si fara pic de stiinta.
Alege happy vrei sa te razbuni si sa simti pentru o clipa placere, mandrie sau vrei sa fi fericit iertandu-l?
Oricat de mult te-a suparat zambeste-i, vorbeste-i frumos.
Daca nu poti nu-i da atentie.

Fii inteligenthappy

4 răspunsuri:
| WaterDrop a răspuns:

As intreba cine este Alin Barosanu, dar ma sperie gandul ce ai putea zice.

Vorbeste cu mama lui si spune`i ca poate alege intre medic si o tastatura noua daca nu`si tine copilul in ograda.

| Eucumamajunsaici explică (pentru WaterDrop):

Asa o sa fac. Alin Barosanu uitete acolo.Def: Este un tip gras care isi batea joc de parinti si era agresiv cu toti cei din jur.