| mary_9264 a întrebat:

Am un vodafone 858 smart si nu imi dau seama cum sa trimit ceva prin bluetooth(in special melodii)...ma ajuta cineva va rog:*

3 răspunsuri:
| Ðianna a răspuns:

Incearca sa intri in Setari,Conectivitate,activezi Bluetooth, apoi intri in Galerie, la optiunile melodiei respective si incerci " Trimite...prin bluetooth"winking nu am telefonul ca sa iti spun exact pasii, dar in general astia sunt kiss

| NoNameSeba a răspuns:

Heh... am si eu telefonul asta si pot sa te ajut : manager de fisiere-->folderul in care ai muzica--> tii apasat pe el cu degetul si dupa iti arata optiunile partajare, cut, sterge etc dai partajare ca sa trimiti o sati arate "selectati modul" si iti zice bluetooth sau e-mai dai la bluetooth si dai scanara si il cauti la cel caruia ii vrei sai trimiti.

Sper ca te-am ajutat... Funda? big grin

| Seb0 a răspuns:

Este un program special de pe android market(ii gratuit) blutooth file transfer(situl https://market.android.com/......s?/details