| littlesunshine02 a întrebat:

Am unghiile foart scurte si late si sunt foarte urate. nu imi permit sa ma duc la un salon. astept sfaturile voastre!

Răspuns Câştigător
| BubuuLinna a răspuns:

Buna!

Fii atenta laughing

primul lucru foarte important este sa-ti fie curate love struck
al 2-lea lasati'le sa creasca
al 3-lea dupa ce cresc mari le tai din lateral pentru a le da o forma
al 4-lea dupa ce ce ti s'au format poti sa le lasi si scurte si mari
important e ca o sa ai o forma :X

crede-ma functioneaza si eu am facut tot asa :X:*:*

Bafta :*

1 răspuns:
| DoLyy a răspuns:

Daca nu vrei sa ti le lasi mari trebuie sa: le cureti; le dai cu lac de unghii sau ceva de genu; daca nu le vrei asa de simple la mai lipesti un agtipild de unghii sau asa ceva.