| SimonaBubu a întrebat:

Am unul in liceul care e cel mai mare mincinos si se crede cel mai "tare" din lume.Se tot lauda ca cica are clanuri mafiote prin Ferentari, ca e unchisu smecher etc.Problema este ca din cauza ca fracsu a trimis poze nud mie si la un baiat(cred ca e gay) si ala a trimis la toti si are ciuda pe mine, nu ca mi-ar fi frica de el dar ma face vinovata degeaba cu toate ca daca vreau le trimit si eu.E prea tare in gura.Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| sofisis a răspuns:

Sa il ignori. Cu cat ii dai mai multa atentie, cu atat o sa se umfle in pene mai tare. Cat despre "are ciuda pe mine" - s-ar putea sa te placa.

2 răspunsuri:
| Demetrov a răspuns:

E din Bucuresti? daca da din ce liceu