| kriss7beta a întrebat:

Am urgent nevoie de ajutorul vostru peste o saptamana vine ziua profesorilor si fiind ca sefa clasei trebuie sa aleg ce cadou sa-i cadonam profesoarei va rog dati-mi exemple ( dar sa fie cave super fiindca dumneaei ne-a organizat multe surprize

1 răspuns:
| tiaRa12 a răspuns:

Depinde de gusturile profei si de varsta daca este tanara i-ar placea ceva de gen jucarii de plus sau chiar animale aevarate daca e putin mai in varsta ia-ti putea lua flori dar sa fie flori super din alea scumpe sigur o sa-i placa dar e important si cti bani aveti, oricum nu vas sfatui sai luati ceva de genul suvenire dunt dea dreptul plictisitoare cel mai bine e sai dati ceva care sa-i placa dar sai fie si de folos. bafta big grin