| Live.Laugh.Love a întrebat:

Am vazut acum cateva luni [ 1 an aproape ] un film de groaza. era vorba despre o femeie care locuia cu copilul ei si a mers cu cineva la o cabana si de acolo a inchiriat o caseta s-a dus in camera si a vazut caseta dupa cateva minute a vazut pe acolo o usa in pode a deschis-o [ nu stiu ce s-a mai intamplat ] si a ajuns la o fantana acolo a cazut in fantana si a gasit o fata moarta si ceva legat de parul' ei asta imi aduc aminte era un film de groaza si nu stiu cum se numeste, stiti voi? ce filme de groaza mai stiti? funda

Răspuns Câştigător
| dllm. a răspuns:

Daca e vb despre filmul in care suna telefonul si ca in 7 zile mori, si iasa o fata cu parull lung din fantana, ba din televizor. :p

se numeste

The ring
sunt 3 parti

1, 2, 3big hug

with love,
roxanne

3 răspunsuri:
| Dizzy a răspuns:

Buna!:*

Cred ca filmul se numeste "The Ring", aminteste-ti daca dupa ce a vazut acel film a primit un telefon de amenintare in care i s-a spus ca in 7 zile o sa moara. Daca asa a fost inseamna ca asa se numeste filmul.
Apropo sunt 3 parti ale acelui film.

Alte filme:The Last House on the Left
Orphan
Mirrors
Silent Hill
The Box
Slaughter

Succes si vizionare placuta!:*>big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

The ring 2