| Artemisia a întrebat:

Am vazut astazi la emisiunea Acces Direct, ca Inna cica are mai multe vizualizari decat Lady Gaga sau Britney Spears pe youtube! este adevarat, eu una nu prea cred asta.

Răspuns Câştigător
| xSoaked a răspuns:

Imposibil. Tot mapamondul se uita la videoclipuri ale celor doua artiste ( ca Inna nu se poate numi asa ), pe cand la Inna se uita numai niste romani si poate si cativa straini. Desi ma indoiesc de ultimul lucru, pentru ca am vrut sa vad cat de penali sunt romanii pe yt si am vazut ca majoritatea comentariilor scrise in engleza si in spaniola apartin utilizatorilor romani ( am vazut pe profilul lor ) asa ca degeaba scriu ei in alte limbi ca sa se creada ca strainii sunt interesati de Inna, ca realitatea nu poate fi schimbata. De ajuns ca cele doua artiste tot nu va ajunge ea. Dar intai trebuie sa invete engleza ( nu versurile alea de gradinita din chestiile ei numite melodii, ci engleza adevarata ), adica nu asa http://www.youtube.com/watch?v=tCzg9HZZenc

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu trebuie să fim răutăcioși, Inna ne aparține chiar dacă are cele mai multe concerte în străinătate. A câștigat premii frumoase cu o carieră ascensiune!
Pa, pa.

| Anutza2610 a răspuns:

Nu este adevarat...nu se compara inna cu lady gaga sau britney

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu lady gaga este tare super cea mai tare si trebuie incoronata regina muziciii pop pentru totdeauna.Inna nu-i mai tare.De abia daca este jumatate cat lady gaga