| GabrielaS13 a întrebat:

Am vazut ca mai multi preferati pielea bronzata decat alba. Deci : Cum sa ma bronzez mai repede? Tinand cont ca nu ma duc la mare decat peste vreo 2 saptamani. Vreau sa ma bronzez acum, cam in vreo saptamana.

16 răspunsuri:
| Doηηa a răspuns:

Păi depinde...stai la casă sau la bloc?

| ShadowGhost a răspuns:

Hey.Pai,am auzit daca iti ungi pielea cu berea, te bronzezi repede.Sau cumparati creme pro bronzhappyPoti sa intrebi in farmacie de ele.Sau te poti duce la strandhappySI nu face exces de soarehappy

| tinka1 a răspuns:

Du-te la piscina.

| GabrielaS13 explică:

Mai bine te ungi tu pe la gura cu ****.

| GabrielaS13 explică:

Tu poti sa il bagi in gura. Cred ca deja stii gustu la cat de mult ai mancat. Vezi sa nu devii obez de la atat mancat de ****.

| Agalloch a răspuns (pentru GabrielaS13):

Obez? laughing Vezi că sunt fată dacă arunci o geană prin răspunsurile mele de pe TPU. Am mai zis de zeci de mii de ori că-s fată.

| GabrielaS13 explică (pentru Agalloch):

Obeza na.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Agalloch):

Tu vorbesti mai urat decat un baiat si mai ai curajul sa zici ca esti fata.

| GabrielaS13 explică (pentru anonim_4396):

Daca e proasta. Ce sa ii ceri.

| Agalloch a răspuns (pentru GabrielaS13):

Ok, dacă nu m-ai văzut cum arăt, atunci ce dracu mai îmi zici că-s grasă? laughing

| GabrielaS13 explică (pentru Agalloch):

Fiindca mananci prea mult rahat.

| GabrielaS13 explică:

Si eu vad ca esti proasta deci hai sa ingheiem discutia.

| GabrielaS13 explică (pentru GabrielaS13):

Incheiem*

| Agalloch a răspuns (pentru GabrielaS13):

Crezi şi vezi ce vrei.

| alleluiaah a răspuns:

Parerea mea e ca ar trebui sa astepti sa te duci la mare. Ai stat toata vara asa, nu mori pentru inca 2 saptamani. Daca te bronzezi de acu risti sa te intorci neagra de la mare. Dar daca vrei atat de mult ia-ti autobronzant sau du-te la salon.