| Boo a întrebat:

Am vazut la statusul cuiva `conection si numele unei pers care e scris cu albastru...si nu inteleg.cum a facut sa apara asa si dc aparethinking nu e scris la status sigur.si nu stiu dc apare.straight face

Răspuns Câştigător
| marrr a răspuns:

Pai e ceva de la yahoo. Intrii pe profilul tau de yahoo si dai "Connect to. (x-numele persoanei, id-ul)" si asa iti va aparea la statusthinking dar nu e cine stie ce; eu am dat odata din greseala si nu-mi mai dispareahee hee