| n24 a întrebat:

Am vazut multe intrebari legate de "cum sa tragi fumul de tigara in plamani" m-am uitat la raspunsuri dar am ramas cu o nelamurire. Dupa ce tragi fumu in gura respiri pe nas sau pe gura?
Si nu vreau raspunsuri in care sa mi spuneti sa nu ma apuc de fumat.

3 răspunsuri:
| Ramo80 a răspuns:

Tragi fumul, odata cu el inspiri si aerul, apoi expiri pe nas si dai fumul afara pe gura. happy Sunt fumatoare, mai bine nu stiam! laughing

| AntiACTA a răspuns:

Dupa ce tragi din tigara, deschide putin gura si treage in piept ca si cum ar fi aer, La incepu va fi mai greu dar te vei obisnui... P.S. la inceput (cateva saptamani) vei ameti, pana te vei obisnui, apoi nu vei mai putea sa te lasi laughing

| n24 explică (pentru AntiACTA):

Aha deci pe gura si nu pe nas! mersi mult