| Ana7807820 a întrebat:

Am vazut o postare ciudata pe Instagram cu o canapea si care spunea "vand canapea usor uzata!"
Nu inteleg gluma, ma uit in comentarii si vad o alta persoana la fel de confuza ce primeste raspunsul asta: "cauta pe net casting couch."
Ce-i aia si la ce foloseste? Si ce sens are gluma asta?

1 răspuns:
| Bizon95 a răspuns:

Https://www.google.com/search?q=casting+couch
https://en.wikipedia.org/wiki/Casting_couch

de asemenea se foloseste la greu in p0rn pentru interviul noilor fete care vor sa lucreze in domeniu si care sunt... aaaaaa... "testate" de catre interviator, cat de bune sunt la pat, asta, canapea!