| SupMates a întrebat:

Am vazut pe aici o intrebare despre adolescenta (gen ca se termina la 18 ani).
Daca toata viata am stat singur si nu am fost mai niciunde decat scoala si acasa,(mai nou sunt la oras si programul meu e liceu/camera) inseamna ca mi-am irosit copilaria/adolescenta?
Nici nu am vazut vreun club, cu toate ca nu cred ca mi-ar placea, oare macar am varsta potrivita sa merg acolo?
App fac 17 in mai.

2 răspunsuri:
| Plato a răspuns:

Nu, nu inseamna.

| Andreeush a răspuns:

Nu înseamnă nimic.
Nu e obligatoriu să vizitezi cluburile când ești adolescent.
De ce ai merge într-un loc doar fiind că mulți o fac?
Crezi că te ajută cu ceva?