| MBAAA a întrebat:

Am vazut pe Facebook cum unii utilizatori isi pun statusuri de genul "XY is feeling sad." etc fara sa scrie ei asta. Cum pot face si eu asta? big grin Funda

Răspuns Câştigător
| BloodyMaryBloodyMaryBlodyMary a răspuns:

Ca sa ai *feeling* intra la setarile contului/account settings si fa-ti faceboockul in engleza. Dupa dai acolo unde vrei sa postezi un status, ceva....asa sigur merge. Funda? puppy dog eyes

2 răspunsuri:
| beckham1 a răspuns:

Nici eu nu stiu cum se face.

| MaiMulti a răspuns:

Cand adaugi statusul e langa alea unde dai tag-uri si locatia e o fata zambitoare dai acolo si mai departe iti alegi tu. Dar daca ai update-ul cu chat-ul negru in partea stanga (ca pe telefon) nu stiu, ca asa am eu. big grin