| AndreeaCr a întrebat:

Am vazut pe o cutie de Coca-Cola ca e concurs cu vloggeri! Oare cine castiga o sa apara in clipurile lui Bromania? Stiti ceva?

9 răspunsuri:
| sonya a răspuns:

Eu am inteles ca sunt mai multe etape, iar marele castigator va primi un kit de vlogger incepator si un contract cu Coca-Cola. :-D

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te poti inscrie in echipa unui vlogger celebru: Ilie, Laura Giurcanu, Anne Marie, Bro, Mikey Hash si parca mai sunt cativa si poti castiga un kit pentru vlogging si o colaborare cu Coca-Cola. Nu stiu sigur daca apari si in clipurile lui Bro, poate doar daca te inscrii la el in echipa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Andreea, daca o sa castigi concursul de la Coca-Cola sa ne anunti si pe noi sa iti dam subscribe. big grin

| PrivesteCatreCer a răspuns:

Am o problema cu inscrierea la concursul coca cola, am 16 ani si imi arata data ca fiind incorecta sau ne completata si practic nu-mi da voie sa ma loghez

| TipuNebun a răspuns:

Castigatorul nu apare la BRomania in videoclipuri.Castigatorul are un contract de un an cu Coca-Cola in care apare pe doza de Coca-Cola timp de un an.Dar ca sa participi trebuie sa ai un canal de Youtube sub10.000 abonati.

| Coca-Cola Romania a răspuns:

Poate o sa fii chiar TU the #nextbigvlogger al Romaniei! Alege vloggerul cu care vrei să faci echipă și creează un video în care accepți provocarea acestuia! http://bit.ly/2mM38yP

| Gwynplaine a răspuns:

As vrea si eu sa particip la concurs, dar putem participa cu orice fel de video?

| Coca-Cola Romania a răspuns (pentru Gwynplaine):

Buna, gasesti pe http://bit.ly/2mM38yP toate detaliile referitoare la campanie. Te sfatuim sa alegi o idee creativa si originala, mult succes!