| k¡ÐΛ ∫Λ®Λ §ξm∩ξ a întrebat:

Am vazut si eu filmul circul ororilor: asistentul vampirului. Si mi-a placut ...DE aceea am cumparat a 2 carte care se numeste asistentul vapirului si nu stiu daca filmul a fost facut dupa cele 2 carti. adica filmul sa fie facut dupa primele 2 carti. va rag raspundeti-mi( ca eu ma gandeam ca trebuie sa fie facut decat dupa prima carte)... dau fundita garantat big grin

Răspuns Câştigător
| DoubleS a răspuns:

Iubita, filmul a fost facut intr-adevar dupa prima carte, insa de pe a doua au mai furat niste capitole, insa nu este facut si dupa a doua carte.
Sper ca te-am ajutat! :*:*:*