| BadBoyy a întrebat:

Am visat ca am sarutat o fata pe care o plac. Ce credeti ca inseamna?
Sau credeti ca va deveni realitate?

5 răspunsuri:
| Nirvana a răspuns:

Va deveni realitate oricand vei dori tu. Ai vazut cum este sa o saruti asa ca treci la atac! Aaa.Si cu privire la visul tau. Visele se produc din mai multe cauze.Visam la ce ne-am gandit toata ziua sau visam ce ne amintim, ce ne este teama.Cam asta e treaba cu visele. Ma intoiesc ca Cel de sus ti-a oferit posibilitatea sa ai viziuni. Pur si simplu iti doresti sa o saruti, din fericite ai visat, iar acum ce mai astepti? Sa visezi si a doua oara?
PS: Sper ca tipa nu are prieten. Pentru ca toata chestia cu visu' va ramane doar o fantezie de-a ta.

| WickedBoy a răspuns:

Sper sa ai noroc ca siu eu am visat la fel si...wtf...nimiccryingoricum.BAFTAwinking

| ioana147 a răspuns:

De obicei cand vrei sa ti se indeplineasca un vis, nu trebuie sa il spui, deoarece se spune ca nu se mai indeplineste... nu stiu... poate o sa devina realitate cu putin noroc!

| emilia1980 a răspuns:

Visul e vis dar:depinde ce moment traiesti in acest moment din viata ta.sarutul in vis vrea sa spuna:sarutul traditorului, a parintilor de dragoste.depinde de cea ce tu traiesti. dar daca tu nu faci nimic ca sa o poti saruta nu cred ca se realiza asa singur visul.incearca sa o cuceresti sa o faci sa simta importanta si poate visul va deveni realitate.noroc si bafta.

| SecretLove a răspuns:

Probabil ai adormit cu gandul la ea thinking
Si eu am visat de multe ori dar nu s-a intamplat never in realitate.
Dar incearca sa vb cu ea. cine stie smug
Decat sa traiesti cu sentimentul de regret ca nu ai incercat
Bafta :*