| anonim_4396 a întrebat:

Am visat de doua ori ca mi-o murit hamsterul. Ce inseamna :-s? sad

9 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Inseamna ca ai visat ca ti-a murit hamsterul ...asta nu inseamna ca o sa se si intample!
frate.si eu am visat ca a picat un inorog verde din cer si am inceput sa fumam marijuana impreuna, uitandu-ne la the shawshack deception si mestecand la guma...dar asta nu inseamna ca s-a si intamplat
*cred...*

| JustmeV a răspuns (pentru Apache):

Da, si tu ai un inorog? Eu am visat ca mi-o murit hamsteru, ceva ce am, ceva ce iubesc. Nu asa.un inoroglaughing. rolling on the floor

| Apache a răspuns (pentru JustmeV):

De fapt ...se vroia a fi o gluma
uite ce e. visele sunt vise, nu le mai interpreta ca nu inseamna nimic adevarat

| logatcamembru a răspuns:

Nu o sa moara.love struck

| Clauasdf a răspuns:

Vanne, da` tu ai hamster? laughing)))))

| Rhox a răspuns:

Inseamna doar ca ai visat.crede'ma! si eu amvisat de 3 ori ca un baiat era superb.da arata ca...iti dai uh seamalaughing))

| ord a răspuns:

Ia murit moartea, e de bine.

| Trixiie a răspuns:

Chiar daca ai visat nu trebuie sa crezii.Nu te mai gandii la asta k nu`ti facee delooc bine`;]