| MrsBrunetzyka a întrebat:

Am visat in diferite zile k ma sarutam cu diferiti baieti! Cu niste baieti cu care nu ma prea cunosc cu ei... Deabea daca stiim cum ne cheama. @ Am avut de 3 ori asemenea vise!

Iar azi, nu stiu de ce. maine nu am nimic planificat, nu fac nimic important dar de abia astept sa vine ziua de maine! parca nu mai trece ziua de azi sa vina cea de maine! de abia astept, si nu stiu de ce! ce o fi cu entuziasmul asta? este vreo semnificatie in toate astea?

Am mai pus intrebarea aceasta dar nu am primit niciun rapsuns. si mi sa mai intamplat la intrebari, sa nu primesc raspunsur! offf TPU.

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Vezi ce spune dicționarul de vise de pe www.elystar.ro
Pa, pa.

| Spiruduşş a răspuns:

"Subconstientul tau semnaleaza nevoia ta de iubire."