| amyamy a întrebat:

Am visat un bebelus cu ochi albastrii, si ca era pe sina de cale ferata si venea trenul si cineva vroia sa il puna acolo insa nu stiu cine a fost foarte incalcit visul, nu plangea era foarte linistit si frumos ma privea cu niste ochi albastrii superbi, pur si simplu m-am dus langa el si il priveam. ce inseamna visul asta oare? Am tot cautat.nu inteleg, apoi am vazut si trenul in vis era albastru insa nu s-a intamplat nimic cu bebelusul parca era si o campie verde si apoi era acolo pe campie si eu langa el. era baiat in vis sunt sigura. ajutati-ma

Răspuns Câştigător
| skriil a răspuns:

Campia verde inseamna noroc, bebelusul inseamna ghinion trenul inseamna grija si ochi albastrii reprezinta ca esti insarcinata cel putin asa stiam eu. succes.dar nu te panica sunt doar vise,

2 răspunsuri:
| CяysƧ a răspuns:

Tot ce pot sa-ti spun e ca nu e bine sa visezi bebelusi. Te pup

| AuDreY a răspuns:

Visele reprezinta ce ai vazut in ziua respectiva, deci poate ai vazut un copilas intr-un parc sau ceva si l-ai visat. Nu e mare chestie nu trebuie sa te alarmezi.