| Ak40 a întrebat:

Am vorbit, am invitat-o la film, a acceptat, dupa ar trebui s-o conduc pana acasa? E prima oara cand ies cu ea.

5 răspunsuri:
| Lorennn a răspuns:

Intreab-o poate ca nu ar vrea sunt fete care prefera sa nu fie conduse de la prima intalnire.

| Ak40 explică (pentru Lorennn):

Eu am avut invedere daca ar trebui si intreb, stiu nu m-am exprimat cum trebuie

| Maripapaia a răspuns:

Desigur! Fetele consideră ca e un lucru foarte drăguț când sunt conduse acasă. Se simt in siguranță, mai ales noaptea.
Fundă?winking

| Ak40 explică (pentru Maripapaia):

Mai insiguranta? Daca o enervez pot eu sa ma duc cu ochiu umflat acasa nu ea
1 an k1, judo, sambo si e campioana la judo la doar 14 ani. Mai are nevoie de siguranta?

| sadrian46 a răspuns (pentru Ak40):

Da, are. Cât e ea de campioană, poate păți ceva în drum spre casă. Dar mai ales ea are nevoie să simtă că pe tine te preocupă persoana ei, că ai grijă de ea.