| klaudiu2009 a întrebat:

Am vorbit cu o prostituata si mi-a cerut pe o ora 400 de mii si o cartele orange de 7 euro. Intrebarea, de ce vrea neaparat si cartela si nu numai bani?

Răspuns Câştigător
| emma_6707 a răspuns:

laughing pentru ca vrea doi in unu, vrea s-o si platesti pentru ce face si sa-i si incarci creditutongue

7 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Poate isi cauta clienti, sau ti-a facut o reducere de criza happy.

| Eu4EverX a răspuns:

laughing banuiesc ca daca ii dai banii o sa ii strice pe altceva si nu o sa ii mai ramana de cartela asa ti-a spus tie sa ii cumperi cartela, e doar o presupunere de-a mea.

Mai bine o intrebi pe eahappy

| unione a răspuns:

Pt ca are nevoie de mult credit. 40 de roni? Unde ai gasit asa ieftin? Cred ca e f urata...si miroase a sapun de rufe happy

| Roxy a răspuns:

Ca poate i este lene sa mearga pana la magazin sa isi cumpere una sau nu are timphappy

| gabryel a răspuns:

Cere mult, cunosc eu o fata minora 15-16 ani care cere 2 pachete de tigari kent si 40 lei pe ora pentru sex normal nu anal sau oral. Pai aia baga banii la aparate (poate castiga si isi face operatie estetica) si vrea si cartela de 7 euro sa vorbeasca in roaming cu medicii straini sa isi rezerve masa de operatii pentru o operatie estetica.

| 16.laura.16 a răspuns:

Pai tu de ce vrei de la ea all inclusive? tonguestraight face
Are si ea drepturi dom'le

| klaudiu2009 explică:

400 de mii si o cartela cu 7 euro e ieftin? e scump domne tarifu laughing altele o fac si pe 50 de mii... 200 de mii...