| anonim_4396 a întrebat:

Am vorbit cu un baiat care pana sa ma cunoasca mereu ma baga in seama iar dupa ce ma cunoscut nu ma mai baga in seama decat eu il bag. Oare ce s-a intamplat, ce gandeste despre mine? Vreau parerea voastra... ce ziceti de ce e atat de indiferent cu mine dupa ce ma cunoscut. L-am intrebat dar nu mi-a raspuns la intrebare.Care ar putea fi cauzele? Multumesc

3 răspunsuri:
| Ralluca25 a răspuns:

Poate i-a pierit interesul pentru tine nu-l baga in seama si tu cateva zile si daca nu-ti da niciun semn nu mai insista. Baietii sunt nehotarati thinking dar cel mai bine ar fi sa nu-l mai bagi in seama cateva zile sa vezi ce se intampla te baga sau nu in seama.
Baftaa >:d

| AndreeaSiAndra a răspuns:

Pai eu cred ca acel baiat te placea iar dupa ce tea cunoscut si-a dat seama ca nu esti genul de fata potrivit creddema mi s-a intamplat si oricum nul mai baga in seama dc sa suferi tu si pe el sal doara undeva de tine poate ca el sia facut o impresie proasta si gresita despre tine asa ca mai bine nul mai baga in seama.

| roooxy_5474 a răspuns:

Baietii sunt mandri si asteapta mereu atentia fetelor.asteapta si tu un sa te salute, sa te bage in seama. ignora-l chiar daca asta va insemna sa fii cu nasul pe sus, dupa parerea luitonguetongue:*