| Lamasanu a întrebat:

Am vorbit in seara asta cu cineva pe Facebook și am ajuns la o discuție mai delicata și persoana asta mi-a spus. Ești un gunoi, sper sa te spânzuri.
Ce fac?

Răspuns Câştigător
| Werrich a răspuns:

Nimic, îl blochezi, toți frustrații înjură pe Facebook.

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Il blochezi pe toate site-urile de socilizare, unde esti prieten cu el, inclusiv numarul de telefon, whatsApp si in momentul cand il intalnesti pe strada, te faci ca nu-l cunosti.
Niciodata, dar absolut niciodata sa nu mai vorbesti cu acest personaj!

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Să nu îi îndeplinești chiar toate speranțele, doar pe cele mai delicate. Dar dacă i-a trecut enervarea, poate că altfel e om normal. Mai încearcă.

| Fatamuntilor a răspuns:

Bloc.
Karma lucreaza!

| UnulSimplu312 a răspuns:

O ignori trebuie sa realizezi ca parerile altora nu conteaza!

| MariannN20 a răspuns:

Bun venit pe internet. nu avea incredere imediat ca nu stii ce intentii are persoana respectiva si nu pune suflet asa repede imediat, ignora si gata

| EdyAnghel a răspuns:

Te spanzuri, csf?