| ionut1134 a întrebat:

Am vrut sa imi sterg contul de fb dar mam rasgandit si acum imi cere Confirm Your Phone Number si cand dau Resend Confirmation SMS imi da o eroare... Unknown Error
Sorry, a temporary error has occurred. Please try again in a little while. si incerc de 2 zile si tot nu mere

1 răspuns:
| Methaallaid a răspuns:

De când ți l-ai șters? Era un anumit termen până ți se ștergea definitiv. Sau poate are legătură cu browserul tău. Încearcă să intri pe altul.