| dydy1992 a întrebat:

Am windows 7. happy De unde pot sa schimb limba? thinking

[P. s: Fundita! love struck]

Răspuns Câştigător
| blackcherry_2770 a răspuns:

Intri in start dai la control panel si ma rog printre celelate foldere ca sa le spun asa sau ferestre iti apare una clock, language, and region si dedesubtul ei scrie cu albastru change keyboards or other input methods apasa pe scrisu ala albastru si o sa ti se deschida o fereastra sus o sa scrie ceva in mai multe casute: formats alta cu location, tu dai pe cea care scrie keyboards and language si dai pe dai pe change keyboards apoi iti selectezi limba dorita mult succes

2 răspunsuri:
| PasareaNeagra a răspuns:

Pai daca vrei sa scrii in limba romana sau engleza sau rusa alt+shift, dar daca vrei un windows 7 in romana trebuie sa il gasesti ori de pe net ori il cumperi sau in engleza, de exemplu al meu era in italiana si meam descarcat unul in engleza windows 7 eternity si am deja un an si doar de el ma folosesc, succes.

| anonim_4236 a răspuns:

Dai click dreapta jos in bara... apoi Toolbars si bifezi language bar. Dupa ce ai bifat iti apare jos in bara o noua pictograma cu linba...dai click dreapta apoi settings si dupa dai click pe add iar acolo alegi romanabatting eyelashes