| riki10004 a întrebat:

Am Windows 8 și de fiecare dată când deschid Google Chrom-ul se deschide ca o aplicație, adică nu-mi mai apare bara de start și nici chiestiile alea cu minumizare/maximizare/inchidere.

Ce să fac ca să fie normal? (adica sa nu mai fie tip aplicatie)
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| MrSerpent125 a răspuns:

Deschizi browserul, apoi te duci la setari si iti va aparea ceva de genul ruleaza in modul windows 8... (momentan nu sunt la caculator, deci nu am de unde sa stiu) si apesi acolo. Ti se va schimba.

1 răspuns:
| MrSerpent125 a răspuns:

Deschizi browserul, apoi te duci la setari si iti va aparea ceva de genul ruleaza in modul windows 8... (momentan nu sunt la capculator, de