| Razvy197 a întrebat:

Anul acesta scolar trebuie sa ma gandesc si nu stiu deloc la ce profil sa dau :

Mate-Info ---Nu vreau
Chimie-Biologie ---- Stiu Biologie,dar chimie straight face
Filologie :Ar merge dar mi-e frica ca nu intru cu cateva sutimi

Si m-am gandit sa dau la educator-invatator,dar nu stiu. Pentru ca uneori vreau sa devin invataor(profesor) alteori NU straight face...

Eu mereu ma gandesc ca as vrea sa devin ceva prin televiziune,sa fiu cunoscut de majoritatea oamenilor.Dar cand spun asta parintii mei fac haz de necaz sad...

As putea sa dau la educator-invatator dar sa ma indrept spre o facultate de jurnalism, actorie, muzica

Fundaa

1 răspuns:
| AhileSemiZeu a răspuns:

Pai in functie de ce iti place sa faci sau ce vrei sa ajungi alege profilul. Merge profilul de filologie. Mai exista un profil de socioumane