| lauralaura1999 a întrebat:

Anul acesta vreau sa dau bacul la matematica, eu am terminat liceul acum doi ani, oare cum va decurge bacalaureatul anul acesta?

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Dacă nu se modifică: câte 10 in sală, măști, distanțare. Nasol!

| zurick a răspuns:

Ai scăpat de o parte din materie, interesează-te ce e inclus la profilul pe care l-ai terminat după noile reglementări. Înteresează- te și de înscrieri când se fac. În rest, mai puțini în clasă, măști.
Baftă

| Katie1356 a răspuns:

Bacalaureatul se va tine in regim normal, nu online, dar respectandu-se normele de distantare sociala. Da un telefon la secretariatul liceului de care apartii pentru a afla cum te inscrii si mult succes!