| GeorgianaBurceana a întrebat:

Apa minerala ingrasa? As putea sa o folosesc intr-o cura? big grin Vreau sa tin dieta si imi place foarte mult, beau chiar 2-3 litri pe zii...multumesc!

Răspuns Câştigător
| paulacarry a răspuns:

Hei, si eu sunt nebuna dupa apa minerala si sunt aproape anorexica, poti sa o folosesti fara probleme, te facr sa te simti mai balonat si nu poti manca foarte mult. Bafta!

1 răspuns:
| Kariin a răspuns:

Din cate stiu nu. Insa ar trebui sa consumi putina paine si carne. Apa nu este o mare problema.