| Xonia a întrebat:

Apa minerala sau plata
De ce?

13 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Apa plata happy pentru ca este mai naturala si nu ma balozeazahee hee.

| Silvia a răspuns:

Plată, pentru că cea minerală îmi iese pe nas. Şi culmea, cola nulaughing.

| Cσσкiє a răspuns:

Minerală, îmi place să simt acidul ăla.

| c0rn3l1uss a răspuns:

Apa ucide!
Deci aleg sucul.

| Anduciu a răspuns:

Plata, pentru ca cea minerala nu-mi tine de setelaughing

| Stefii needs somebody to looooove. xD a răspuns:

Apa minerala imi place mai mult. thinking
Chiar daca apa plata e mai 'sanatoasa', cica, dar are gust naspa. straight face asa mi se pare mie. laughing Dar imi place la apa plata ca se raceste foarte repede si foarte bine. :X

Apa minerala e. minerala. Mie imi place mai mult. laughing

| alexutza_1725 a răspuns:

Apa plata, pentru ca daca beau apa cu acid sau suc cu acid imi iese acidul pe nas si fac bulbuci la naslaughing e amuzant, dar jenant

| cosima11 a răspuns:

Apa de izvor. de ce sa dau banii pe apa plata cand apa din fantana bunicii e mult mai gustoasa decat oricare alta:X?
si. apa minerala merge receee=p~ upa o mancare buna big grin :X

| zorialbi a răspuns:

Apa plata. Am renuntat la apa minerala si la sucurile acidulate de cand m-am imbolnavit de ulcer gastric...

Răspuns utilizator avertizat
| dana_7218 a răspuns:

Apa plata este cea mai buna
apa minerala contine CO2 care nu face bine la stomac
eu beau si apa plata si minerala
+ceaiuri f multe in fiecare zi

| cristina_9394 a răspuns:

Plata happy
1. e convenabila la pret ca sunt bidoane de 5 l
2. apa minerala ajuta la formarea celulitei
3.este sanatoasa
4. obei mai usorlaughing pe cand apa minerala ocupa mai mult in burta laughing si ragai sad
5. mit-e apa de la dumnezeu laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Apa minerala, pentru ca asa ma obisnuit mama de ani buni, inainte imi placea apa plata.