| Micutsa01 a întrebat:

Aproximativ cati km sunt de la bucuresti pana la braila? Si cam cat timp dureaza sa ajungem? Fundabig grin

Răspuns Câştigător
| TheDanielita05 a răspuns:

De la Bucuresti la Braila sunt 213 Km. big grin Aproximativ, 2 ore jumate:* Fundita?batting eyelashes

5 răspunsuri:
| JadeT a răspuns:

Depinde si cu ce mijloc de transoport. Km ar fi circa 380..pentru ca eu de la Galati stiu ca sunt 400 de km.
Timpul..cu trenul faci aproximativ 4 ore. Depinde si de care tren. Eu am fost cu Inter City si am ajuns in 4 ore. cu masina faci mai mult. Depinde si daca stii traseul. Cand am fost cu masina la Bucuresti. am plecat pe la 12 din Galati si am ajung in Bucursti pe la 18:30 cam asa. happy Funda? :*

| Daniels89 a răspuns:

215Km i parcurgeti in 2, 3 ore E584 si E81

| sorinfdr a răspuns:

Vreo 200km si faci in jur de 2-3 ore

| Micutsa01 explică:

Multumesc mult!big grin

| zjdhdhhd a răspuns:

De la Bucuresti pana la Braila
sunt 218 Km - 2h si 18 min
Asta pe traseul Bucuresti-Urziceni-Buzau-Braila.

Bucuresti-Urziceni. 60 Km
Urziceni-Buzau. 55 Km
Buzau-Braila 103 Km

Acesta este cel mai scurt traseu de la Bucuresti catre Braila.
Sper ca te-am ajutat