| scottalaska a întrebat:

Ar fi potrivit sa-i ofer iubitului meu, de ziua indragostitilor, o perna in forma de inimioara? Se considera ca e un cadou doar pentru fete?

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

De obicei fata sta cu capul pe perna. Mai ales in aceasta seara.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu, categoric NU! Lasa pernele, ca stau sub pat, pana te duci la el.
Baietii sunt jenati de dulcegariile alea siropoase, mai ales cand vin fratii, tatii sau prietenii la ei in camera si-i iau la mito de pernutele de papusele, cu inimoare si floricele.
Asa facea si fii-miu :)) o scotea doar cand stia ca vine fatuca la el, sau imi trimitea mie msg pe mobil, sa o scot de sub pat, ca vine cu fata.
Nu-l rusina cu pernute de alte ducegari de fata, cauta ceva masculin si nepersonalizat cu floricele, inimioare si alte prostioare.
O bratarica de argint, sau un snur pe incheitura mainii.
Uite ceva aici sa te inspiri:
https://www.ebay.com.au/......sch/i.html

| JustMeDeea2019 a răspuns:

O cană cu poza voastră?