| firullz_4896 a întrebat:

Are ceva daca inca ascult melodiile lui Michael Jackson, desi el e mort?

21 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Normal ca NU... ce ar putea sa aiba?laughing

| LoveForShania a răspuns:

Nu! Ele sunt faine si el este un cantaret bun si pe lumea asta si pe cealalta in inimile fanilor.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Nu are nimic ce sa aiba, sunt atatia cantareti decedati si melodiile lor sunt pe toate posturile de radio.

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Nu. Nu e nici o problema. Chiar daca el e mort, muzica lui inca exista.

| Antrax a răspuns:

Vezi poate te batuielaughingrolling on the floor

| Pho3nix a răspuns:

Doamne straight face... ce intrebare.

Crezi ca vine si te bantuie?

| SweetCandy a răspuns:

Nu... evident k NU...
nu are ce sa se intample, poate doar sa-ti creeze tie o stare de bine pentru ca asculti muzica buna!happy

| kitty_8919 a răspuns:

Ce sa aiba normal ca nu are nimic. din contra ii ceva de apreciat ca asculti melodii in memori lui.

| Miяu a răspuns:

Ce sa aiba mai?
chiar daca el e mort ( cryingcrying ) melodiile lui si vocea lui minunata nu vor muri niciodata! a fost si va ramane Regele Muzicii Pop!

| Lumy a răspuns:

N-are nimic, si eu ascultbig grin

| ladybird a răspuns:

Bineinteles ca nu! Cel mai tragic este ca apreciem artistii abia dupa ce ei se sting din viata! Michael Jackson va ramane intotdeauna in sufletele noastre prin muzica lui, iar asta nimeni nu o poate schimba.

| annda a răspuns:

Da, daca asculti des s-ar putea sa mori si tu.
Cum sa aiba ceva?! Daca unu o murit gata stergi tot si nu vrei sa asculti doar pentru ca o murit? El nu-i primul si nici ultimu care are melodii celebre si a murit. happy

| Little Kid a răspuns:

Nu are nimic!
mie a inceput sa imi placa unele melodii de la MJ dupa ce a muritwhistling

| dragosh a răspuns:

Nu! Evident ca nu! Muzica lui e de cea mai buna calitate si chiar ai motive intemeiate sa o asculti.love struck

| girl16flo a răspuns:

Ce intrebare idioatarolling on the floor) unii sunteti chiar prosti mama oh go onrolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, se scoala din morti si vine sa te bantuie...
Foarte bine ca-l asculti.Si nu numai pe el, incetul cu incetul, se sting toate stelele muzicii; atunci ce facem, nu-i mai ascultam, fiindca-s morti? Si altii ca ei nu se vor mai naste nicicand

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate vine sa te bantuie smug pentru ca nu il lasi sa se odihneasca in pace laughing.
Nu are nimic daca tie iti place muzicaa lui ascult'o!winking
xoxo
by zui

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Clar ca nu.Pai ce poate sa aiba?

| Чернобыль a răspuns:

Nu! Si eu il ascult pe Michael.

| mikki a răspuns:

Doamne! Normal ca nu are nimic...happy

| brigi a răspuns:

Nu! Ce poate sa aiba? Poate o sa te bantuie:-s...laughing