| AlexandruPorfir a întrebat:

Are ceva daca ma dau cu crema de coșuri ten gras dar eu am ten uscat?

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Are.

| Wr3nch a răspuns:

Teoretic iti poate usca pielea mai tare. Foloseste produse pentru tipul tau de ten.

| zurick a răspuns:

Nu e ok, mai bine îți iei alta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e ok, deoarece trebuie să folosești doar o cremă specifică tipului tău de ten.
Pot apărea reacții adverse dacă folosești produsele nepotrivite.

| Michaeel a răspuns:

Ar putea sa îți apară mai multe coșuri peste noapte. Crema fiindcă este făcută pentru tenul gras are rolul de a trata acel tip de fata. Mai bine îți iei produse pentru tenul tău, care te vor ajuta sa scapi de acnee.

| mdc98 a răspuns:

Da. Nu este okay sa folosesti crema nepotrivita tenului tau.
Iar pentru cosuri musai sa nu fie crema grasa.

| 2420 a răspuns:

Da, deoarece tu trebuie să folosești doar o cremă pentru ten uscat.