| anonim_4396 a întrebat:

Are ceva daca mai injur cateodata? adica la nervi sau in alte situatii.

Răspuns Câştigător
| Redbulă a răspuns:

Da-o dq de lume! injura frate ca asa e cel mai bine! eu sunt fata si injur mai rau ca baieti ce *** laughing

5 răspunsuri:
| anonima20 a răspuns:

Injura frate...si eu injur si ink mult.si is fata:d.adica sa nu injuri cand nu trebuiewinking

| Muppet a răspuns:

Nu e deloc frumos. Asa te.am învățat eu?no talking

| Crucified a răspuns:

Si eu injur, injura cat vrei dar sa stii ca nu trebuie sa injuri oricand iti vine pe chelie, atunci in situatii de nervi. straight face eu am injurat si cand am avut nervi la scoala si am patit-o. crying dar nu stiu de ce... sad

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu are nimic dar o sa iti faci o obisnuinta, si o sa injuri cand nu trebuie si iti zic eu no sa te ajute deloc. Si eu mai injur da nu in stanga si in dreapta.

Deci n-are nimic ca mai injuri la nervi da sa nu-ti faci o obisnuinta.

| NELLSON a răspuns:

Nu este bine da la nervi sau alte situati de exemplu: daca te injura esti normal sa nul il injuri si sal lasi si sa te injure panal la nesfarsit tu nul baga in seama nai ce vorbi cu retardati din astia funda?(am scris cam mult)