| zany99 a întrebat:

Are ceva daca me epilez cu bigu' la penis? Daca da, ce?

3 răspunsuri:
| RoxAnana a răspuns:

Pai iti va creste mai des si mai tepos

| Mao a răspuns:

Pai... la inceput, cand iti va creste parul din nou (mult mai des, si mai gros) vei fi nevoit sa te scarpini mereu! Sa nu mai adaug ca pentru o fata va fi iritant. Mai bine ai incerca cu ceara. Sigur, doare, insa gandeste-te la rezultat. Asa te vei face o data la 3 saptamani, cu bigul te vei face la fiecare 2 zile.Numai bine.

| fly a răspuns:

Nu are nimic, ce sa aiba?! fi atent cum treci lama, sa nu te tai, si cu asta basta! lama sa fie mereu curata si inainte sa incepi, ca si cu barba, lasa un pic de sapun sa se inmoaie firul, daca nu te iriti.Bafta! ha ha ha.