| psycho_5607 a întrebat:

Are cineva cartile vampire diaries format pdf sau word sau orice? Daca da, puteti sa imi dai id-ul vostru prin mesaj pe TPU si sa mi le dati si mie? Sau site-uri de unde le pot downloada? Dar sa fie in romana! Multumesc.

4 răspunsuri:
| Daria a răspuns:

Sunt bestiale cartile... dar totusi ti le-as recomanda in format normal, sa stai relaxata si sa citesti nu pe scaun si cu ochii in calculator.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna. daca ai facut rost de cartile in romana le-as vrea si eu.mailu meu este frezata09@gmail.com mersi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau si eu cartile in pdf? Are cineva? MS

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pana la urma ai reusit sa primesti cartile alea in format electronic? CA daca le ai te-as ruga sa mi le trimiti si mie. merci mare_melisa@yahoo.com