| cristina710 a întrebat:

Are cineva grup pe whatsapp? daca da, pot sa intru si eu?

5 răspunsuri:
| Lioana a răspuns:

Poti sa intri intr-un grup pe whatsapp daca faci parte din el. De exemplu daca colegii tai de scoala fac un grup atunci poti fi adaugata ca esti colega cu ei. Eu am multe grupuri: colegi de scoala generala, colegi de liceu, colegi de facultate, colegi de serviciu. Dar daca nu faci parte din aceste grupuri de ce ai vrea sa intri in ele?
Daca colegii sau prietenii tai nu au creat un grup, creeaza tu unul si adauga-i tu pe ei!

| ș53fan a răspuns:

Am eu un grup! Dar aș dori să fac altul? Vrei să intri în cel actual, sau să îmi lași Nr și să creez pe cel nou, cu tine? Dar subiectul grupului va fi bazat pe tristețe și chestii! Deci, ce zici?